Ronaldinho mund te mbetet ne Milan tere jeten
Albeu.com
Vëllai dhe agjenti i Ronaldinhos, Roberto de Assis, ka thënë se mesfushori brazilian mund të nënshkruajë me Milanin deri në fund të karrierës, njofton të premten "goal.com".Ditë më parë, edhe presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka thënë se Ronaldinho do të jetë aty për tërë jetën. "Ronaldinho është lojtar i Milanit dhe ka kontratë me të. Nëse ndonjë klub interesohet për Ronaldinhon, ata duhet të bisedojnë me Milanin dhe jo me mua", ka thënë agjenti Roberto de Assis.
Shtuar më 24/07/2010, ora 10:50
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori