Ronaldinho surprizon disa fëmijë në stërvitje (VIDEO)
10 vite më parë Ronaldiho bëri historinë në Youtube teksa bëri një reklamë për Nike e cila rezultoi shumë e suksesshme.

Kjo kompani ka përzgjedhur sërish brazilianin e njohur për fushatën e re. Ronaldiho ka surprizuar disa të rinj me këpucët e reja Nike. Por për t'i fituar këto këpucë duhet që të godisnin tranversën.

Vetëm njëri prej tyre ja doli që ta bënte diçka të tillë duke marrë dhe këpucët me nënshkrimin e yllit brazilian. /Albeu.com.

Shtuar më 28/08/2015, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori