Ronaldo bën një deklaratë të pabesueshme për gruan e Figos
Luis Nazario De Lima Ronaldo, ka dhënë një deklaratë tepër interesante për gruan e Figos.

Ai ka zbuluar një bisedë me presidentin e Real Madridit, Florentino Perez.“Perez më tha që të mos dilja aq shpesh dhe të merrja shembull Figon. I thash Florentinos që po të kisha një grua si ajo e Figos, s’do të dilja kurrë nga shtëpia”, ka thënë Ronaldo.

Figo dhe Helen Svedin janë bashkë që 15 vite dhe kanë dy vajza./Albeu.com/
Shtuar më 18/10/2016, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori