Ronaldo bën xheloze të dashurën, pozon me këtë super modele (FOTO LAJM)

Shfaqen problemet e para në lidhjen e Cristiano Ronaldo me bukuroshen Giorgina Rodriguez. Asi portugez ka bërë një set pozash me super modeln Anna Christina Schëartz duke formuar një kopje mjaft simpatike.

Detajet ende nuk janë zbuluar, por me siguri që e dashura e portugezit nuk do t'i ketë pritur aspak mirë këto foto dhe të jetë bërë xheloze./albeu.com/

Shtuar më 10/02/2017, ora 15:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori