Ronaldo bojkoton cermoninë e topit të Artë, duke e ditur se Modric është fituesi
Cristiano Ronaldo nuk do të marrë pjesë në cermoninë e topit të artë, shkruan Albeu.com.

Ylli Juventusit me sa duket e di se fituesi do të jetë Luka Modric dhe për këtë arsye ai e ka bojkotuar.

Cristiano Ronaldo po ashtu nuk mori pjesë as në dy ceremonitë e fundit ku ishte fitues Modric. Çmimin e Lojtarit më të Mirë në Evropë dhe Lojtarit më të Mirë sipas FIFA-s.

Ndërkohë këtë trofe e ka bojkotuar dhe ylli Ateltico Madrid Antonie Griezman, i cili u shpall kampion bote me Francën. /albeu.com/Shtuar më 01/12/2018, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori