Ronaldo dhe Rodriguez shkëlqejnë në tapetin e gjelbër të FIFA-s (FOTO)

Yjet e futbollit mbrëmë ishin të pranishëm në ceremonin ë zhvilluar në Zurich, aty kur Ronaldo triumfoi si lojtari më i mirë në botë për sezonin që lamë pas.

Portugezi në fakt triumfoi edhe jashtë fushave pasi shkëlqu në tapetin e gjelbër "jo të kuq" së bashku me të dashurën e ti Georgina Rodriguez.

Edhe yje të tjerë të futbollit shkëlqyen mbrëmë, teksa spikati mungesa e futbollistëve të Barcelonës të cilët nuk ishin të pranishëm./albeu.com/

Shtuar më 10/01/2017, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori