Ronaldo dhuron spektakël në stërvitje, turpëron sulmuesin 20-vjeçar (VIDEO)

Pëlqej
Cristiano Ronaldo si çdo herë ka dhuruar spektakël në stërvitjen e sotme duke ia kaluar topin në mes të këmbëve talentin Borja Mayoral.

Veprimi i yllit portugez, zgjoi edhe reagimin e futbollistëve të tjerë të Real Madritit të cilët ishin duke zhvilluar kuadrat se bashku. Ata janë habitur nga veprimi i Ronaldos duke kapur kokën me dorë dhe duke ironizuar mbi Mayoral, shkruan Albeu.com.

20-vjeçari Mayoral luan në rolin e sulmuesit dhe konsiderohet si një talent tepër premtues nga klubi madrilen. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2017, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori