Ronaldo do James-in te Juventusi
Kohët e fundit është raportuar që Real Madrid dhe Napoli janë në bisedime për transferimin e James Rodriguez.

Sot, legjenda e futbollit, Lothar Matthaus ka folur për të ardhmen e kolumbianit.

"Ai do të jetë në Juventus, me shokun e tij dhe ish-partnerin, Cristiano Ronaldo.", ka thënë Mattaus për ‘AS’.

"Unë e shohë atë në Juventus. Ai është shumë i afërt me Ronaldon dhe më ka thënë se është në kontakt me të. ", tha ai.

Ronaldo dhe James ishin miq shumë të mirë gjatë kohës në Real Madrid.
Shtuar më 14/06/2019, ora 19:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori