Ronaldo: Do ta rifitoj besimin e tifozeve
Pëlqej
Albeu.com
Ylli i Manchester United, Cristiano Ronaldo, thotë se ai sërish do të arrijë ta fitojë besimin e tifozëve në Old Trafford.“Një pjesë e tifozëve treguan se janë më pak të lumtur se të tjerët, por unë shpresoj se ata do ta ndryshojnë mendimin e tyre. Kur e veshi fanellën e United unë jap maksimumin dhe askush nuk mund të më ndalojë në këtë”, ka thënë Ronaldo.

“Shpresoj se do të jetë ngjashëm si edhe para dy viteve kur u riktheva në Angli pas Kampionatit Botëror dhe do të mund ta rikthej besimin tifozëve”, ka shtuar portugezi.

Ronaldo gjatë verës së shkuar ishte pranë kalimit në Real Madrid, por megjithatë vazhdoi të mbetet në Old Trafford.
Shtuar më 01/11/2008, ora 16:54
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori