Ronaldo e kalon të dielën me familjen (FOTO LAJM)


Ronaldo e ka kaluar ditën e diele së bashku me gjithë familjen.

Portugezi ka publikuar foto në rrjetet sociale me katër fëmijët si dhe të dashurën, Georgina Rodriguez.

"E diela me familje", ka shkruar Cris në "Twitter".

CR7 është munduar të relaksohet një ditë pas barazimit pa gola, 0-0 me Fiorentinën.
Shtuar më 15/09/2019, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori