Ronaldo e kërkoi vetë ndërrimin? Dalin pamjet e reja nga Juventus-Milan (VIDEO)
Zëvendësimi i Cristiano Ronaldos në ndeshjen Juventus-Milan, minuta 55 bëri shumë bujë.

Trajneri Sarri foli për dëmtim dhe problem muskulor që nuk i jep mundësi të japë më të mirën në fushë dhe ndaj erdhi edhe zëvendësimi.

Sakaq, dalin pamje të reja teksa duket CR7 që përpara ndërrimit të bëjë me shenjë se nuk ndihet mirë dhe të kapë edhe mesin madje, përveç se të shohë këmbën. Regjia i ka trasmetuar disa minuta më pas… Por, shumë tifozë, duke parë minutat lart, flasin për montazh me të drejtë!
Shtuar më 11/11/2019, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori