Ronaldo e nis Vitin e Ri me dopietë, Juve bën detyrën (VIDEO)
Juventus e nis Vitin e Ri me fitore, shkruan Albeu.com.

Bardhezinjtë mposhtën 4-1 në shtëpi Udinesen.

Ishin 2 golat e CR7 në minutat 31’ 70’ dhe Chiesa 49' me Dybala 93' që i siguaruan fitoren skuadrës së Pirlos, ndërsa miqtë golin e vetëm e shënuan në minutat shtesë me Zeegelaar.

Ndërkohë, Juve mban vendin e 5 me 27 pikë por me një ndeshje me pak atë ndaj Napolit. /albeu.com/

Shtuar më 03/01/2021, ora 22:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori