Ronaldo: Emocione të mëdha në “Old Trafford” (FOTO LAJM)

Skuadra e Juventusit fitoi mbrëmë ndaj Manchester United me shifrat minimale 1-0 në ndeshjen e vlefshme për champions league. Ylli i italianëve, Cristiano Ronaldo tha pas ndeshjes se ishte një emocion i madh rikthimi në “Old Trafford” ku ai kaloi gjashtë sezone të mrekullueshme.

“Një fitore e rëndësishme në një ndeshje shumë emocionale për mua. Ishte një ndeshje e madhe në “Old Trafford”. Faleminderit për pritjen dhe mbështetjen”, tha Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 12:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori