Ronaldo ëndrra e Al-Khelaifit? Jo, është lojtar i Barçës por jo Messi
Jonathan Beilin thotë se ëndrra dhe objektivi primar për presidentin e PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, është mesfushori i Barcelonës, Busquets.

Beilin ka thënë se Paris Saint-Germain janë të etur të nënshkruajnë me mesfushorin e Barcelonës, Sergio Busquets.

“Në mesfushë, Nasser ëndërron të sjellë Busquetsin, por pas Neymarit duket me të vërtetë e pamundur”, ka thënë Beilin për Canal Football Club.

“Por, nuk i dihet – gjithçka mund të ndodhë”, përfundoi agjenti i talenteve të PSG-së. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori