Ronaldo flet për herë të parë pas akuzave për përdhunim
Pëlqej
Cristiano Ronaldo është akuzuar shumë pasi ka përdhunuar modelen amerikane, Kathryn Mayorga.

Ai ka dhënë fund heshtjes dhe ka folur për këtë çështje.

"Unë e di që unë jam një shembull, jashtë dhe brenda fushës. Për këtë unë gjithmonë buzëqesh. Kam gjithçka, luaj në një ekip të shkëlqyer dhe unë kam një familje të mirë, jam një njeri i lumtur", deklaroi portugezi.

Ai do të luaj nesër për Juventusin ndaj Unitedit në "Old Trafford".
Shtuar më 22/10/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori