Ronaldo flirton me fanset gjatë stërvijes (VIDEO)
Cristiano Ronaldo, nuk shënoi në ndeshjen e parë ndaj Islandës dhe kjo nuk u prit mirë nga mediat.

Duke qenë se ai është në fokusin e tyre, kameramanët portugezë e kanë filmuar gjatë stërvitjes së Portugalisë, ku lojtari i Realit e ka mendjen të flirtojë me 2 vajza që po ndiqnin stërvitjen.

Portugezi po mendon më shumë të sh♪7nuar jashtë fushave se brenda saj.
Shtuar më 16/06/2016, ora 20:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori