Ronaldo i bën një super dhuratë vetes (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo ka çdo arsye për të festuar triumfin e Portugalisë në Euro 2016.

Ai ka vendosur t’i bëjë një dhuratë vetes duke blerë një makinë 1.7 milionë paund. Bëhet fjalë për një Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport.
Ylli i Real Madrid nga lot hidhërimi përfundoi me lot gëzimi finalet e madhe të luajtur ndaj Francës.

Portugezi po kalon pushimet me familjen e tij në Ibiza dhe ka vendosur t’i bëjë vetes një makinë të re luksoze. 16.4 Grand Sport i zi është një nga supermakinat e Bugatti¬t dhe vetëm 450 modele të tilla janë prodhuar. Ronaldo ka postuar fotot e makinës në faqen e tij në Instagram dhe e quan atë “kafshë”./Albeu.com/
Shtuar më 15/07/2016, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori