Ronaldo i bën vetes një dhuratë
Cristiano Ronaldo njihet si një futbollist që shpenzon shumë të mëdha parash për të plotësuar dëshirat e tij personale. Ai nuk është kursyer asnjëherë për argjendari të shtrenjta apo makina luksoze të cilat e kalojnë vlerën e disa miliona dollarëve.

Së fundmi ylli portugez i ka bërë vetes një dhuratë modeste ku ka blerë një mace të një rrace të veçantë për një çmim prej 2 mijë e 600 paund. Një shumë aspak problematike për 5 herë fituesin e “Topit të Artë”. Ronaldo po kalon një sezon të mirë këtë sezon pasi ka shënuar vazhdimisht dhe ka ndihmuar shumë skuadrën. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori