Ronaldo i falenderon të githë për mbështjetjen duke nxjerrë trofetë e fituara
Cristiano Ronaldo ka postuar një foto nga vendi i lindjes, Madeira në Portugali së bashku me të gjitha trefetë individualë të fituara.

CR7 nuk ka kursyer fjalët e mira për tifozët, miqtë dhe kolegët të cilët e kanë mbështetur në këtë vit të jashtëzakonshëm.

“Kur luan në rrugët e Madeira dhe ëndrra më e çmendur nuk mund të besohet që do të vinte një ditë me pamje si kjo. Këtë moment ja kushtoj familjes, shokëve, miqve të mi, trajnerëve me të cilët kam punuar dhe kam mësuar gjithmonë. Së fundmi një falënderim të veçantë shkon për tifozët e mi. Këto trofe janë për ju!”, shkroi ai. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2018, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori