Gjendet gomonia e mbytur përballë Sazanit, çfarë ndodhi me drejtuesit
Ronaldo i pari, shikoni Top-10 nga France Football
Pëlqej
Cristiano Ronaldo ka fituar Topin e Artë, duke mposhtur kështu Leo Messin dhe Neymarin që ishin në top tre pozitat e para

Ylli i Barcelonës, Leo Messi është përzgjedhur si futbollisti i dytë në botë nga France Football, duke u renditur pas Cristiano Ronaldos.

Në vendin e tretë është renditur ylli brazilian i PSG-së, Neymar.

Në Top dhjetëshe ishin Gianluigi Buffon, Luka Modric, Sergio Ramos, Kylian Mbappe, N’Golo Kante, Robert Lewandowski dhe Harry Kane. /albeu.com/

Shtuar më 07/12/2017, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori