Ronaldo i vjedh te dashurën Xhemailit (FOTO GALERI)

Pasi u nda nga Irina Shajk, mediat spanjolle dhe italiane bëjnë me dije se ylli portugez Kristiano Ronaldo ka krijuar një lidhje të re.

Ai është parë përkrah modeles Alesia Tedeski. Kjo e fundit është e njohura nga revistat rozë, pasi në të shkuarën ka pasur lidhje me Blerim Xhemailin dhe Marko Borrielon. /Albeu.com/
Shtuar më 23/05/2015, ora 15:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori