Ronaldo-Irina, merr fund dashuria? (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk
Lidhjes që vazhdon që prej vitit 2010 duket se i ka ardhur fundi. Historia e dashurisë mes Cristiano Ronaldos dhe Irina Shayk po i afrohet fundit dhe këtë e tregojnë shumë detaje.

Sipas mediave në Angli dhe Gjermani, supermodelja ruse është sërish single.

Zërat janë shtuar pas mungesës së bukuroshes në ceremoninë e "Topit të Artë", që u fitua pikërisht nga portugezi.

A mjafton këto për të thënë që lidhja ka marrë fund? Të presim e të shohim.../albeu.com/
Shtuar më 14/01/2015, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori