Ronaldo ishte pranë transferimit te kjo skuadër gjatë verës?
Pëlqej
Cristiano Ronaldo ka mundur të ndërrojë ambient në afatin kalimtar të verës.

Sipas “Le 10 Sport”, Paris Saint Germaini ka bërë një tentativë të fuqishme për të marrë portugezin.

Megjithatë, marrëveshja në fund nuk është arritur dhe kështu Ronaldo vendosi të qëndrojë në Madrid, përcjellë “Lajmi.net”.

PSG tentoi pikërisht në momentin kur Ronaldo shpërtheu ndaj institucioneve shtetërore spanjolle.

Ai tha që po trajtohet sikur një kafshë. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2017, ora 20:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori