Ronaldo: Jam i kenaqur, nuk largohem
Albeu.com
Kristiano Ronaldo deklaron edhe një herë se nuk ka ndërmend të largohet nga Mançester Junaited. Këtë fakt fituesi i “Topit të Artë” e konfirmon në një intervistë dhënë për “Setanta Sports”.“Aktualisht jam i lumtur tek Mançesteri, -deklaron Kristiano Ronaldo. -Kam besimin e plotë se ndodhem në klubin e duhur. Me pëlqen të luaj me Mançesterin dhe të fitoj me shumë trofe".

Më pas futbollisti portugez flet edhe për Ligën e Kampionëve, duke deklaruar: "Jemi tre skuadra angleze në gjysmëfinale. Kjo vjen ngaqë Premier Liga është kampionati që ka lojtarët më të mirë".
Shtuar më 18/04/2009, ora 22:22
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori