Ronaldo ka një motiv shtesë për t’i shënuar Bolognas
Juventus pret Bolognan në ndeshjen e vlefshme për javen e tetë në Serie A.

Juventus në këtë ndeshje vjen pas fitores 1:2 ndaj Interit, gjë e cila i mundësoi kreun në kampionatin italian.

Ndaj Bolognas, Ronaldo ka një motiv shtesë për të shënuar.

Ka 112 klube ndaj të cilave ka shënuar Ronaldo në karrierën e tij.

Mes tre, nuk janë tre kundërshtarët e ardhshëm të Juventusit, si Bologna, Lokomotiva e Moskës dhe Lecce.

Shtuar më 18/10/2019, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori