Ronaldo kalon në avantazh Realin ndaj Gironas (VIDEO)

Pëlqej
Real Madrid ka kaluar në epërsi ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu".

Goli është shënuat nga portugezi, Cristiano Ronaldo në minutën e 11'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 13'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori