Ronaldo: Kam kohe kur te tegoj veten
Albeu.com
Edhe pse theu të gjitha rekordet e transferimeve, Cristiano Ronaldo ende nuk e ka gjetur formën më të mirë te Real Madridi, megjithatë ai thotë se ende është herët për të gjykuar.
“Po ndjehem mirë, po e rikthej formën dalëngadalë. Kuptohet që do të dëshiroja të luaj më mirë, mirëpo kështu janë gjërat tani, këto gjëra kërkojnë kohë”.

“Jam i bindur dhe jam i sigurt, se kur të fillojë sezoni do të jem në gjendje të mirë për t’i ndihmuar Real Madridit të shënojë gola”.

“Nuk do të ishte në rregull po të luaja shumë mirë që tani, atëherë nuk do të isha në formë në gjysmën e sezonit. Qëllimi im është ta rikthej formën dalëngadalë. Jam i qetë, jam stërvitur mirë dhe jam i sigurt se gjërat do të përmirësohen”, ka thënë Ronaldo për SIC.
Shtuar më 20/08/2009, ora 20:35
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori