Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Ronaldo kerkon nuse ne internet
Albeu.com
Ylli kryesor i “klubit mbretëror” nga Madridi, Cristiano Ronaldo është në “gjah” pas tenistes daneze Carolinie Wozniacki (19 vjec), aktualisht e katërta më e mirë në botë. Ronaldo ka tentuar ta përfitojë danezen nëpërmjet portalit “Twitter” duke ...... biseduar për gjithçka, kurse tema e tyre e fundit ka qenë e lidhur me automobilat dhe dalja e portugezit në sallën e fituesit. “Të vozis Ferrarin ose Lambourghinin” ka kërkuar këshillë Ronaldo nga mikja e ti e re. “Lamborghinin, Ferrari nuk është asgjë e veçantë”, është përgjigjur Wozniacki. Mediat spanjolle kanë pohuar se kjo është një romancë e re sportive, rezultat i të cilës mund të jetë martesa. (lajm)
Shtuar më 27/02/2010, ora 04:13
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori