Ronaldo këshillon me mesazh Neymarit
Sipas portaleve britanike bëhet me dije se Critiano Ronaldo i ka dërguar një sms Neymarit.

Portugezi e këshillon të mos e lërë Barcelonën pasi do ishte e dëmshme për karrierën e re qe ka. Portugezi i ka thënë që ky vendim është i dëmshëm dhe për kampionatin spanjoll, për Barcën dhe për të gjithashtu, përcjell Albeu.com

Nga Express bëhet me dije se CR7 i ka thënë brazilianit që edhe nëse zgjedh përfundimisht të lësh Barcelonën për asrsy të tjera athëherë mos e lërë për PSG, por të presë Manchester Unitedin. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2017, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori