Ronaldo: Ky Real do jete kunder Lyon-it
Albeu.com
Pas demolimit bërë Villarrealit në Santiago Bernabeu, ylli portugez Cristiano Ronaldo beson në ekipin e tij më shumë se kurrë në ndeshjen kthyese te Real Madridit ndaj Lyonit në Ligën e Kampionëve.Njeriu i ndeshjes apo ai që bëri diferencen në ndeshjen me Vilarealin me një paraqitje spektakulare jep një porosi për Lyon, me plot bindje dhe besueshmëri tek skuadra Mbretërore

“Ky është ekipi që po ju pret Lyon, do të ju deklasojmë. Unë luajta mirë ndaj Villarrealit, por ekipi ishte më i mirë. Ne jemi ferri i çdo ekipi.”

Los Blancos takohen shumë shpejtë me Sevillën për ti matur forcat e vërteta në La Liga.
Shtuar më 23/02/2010, ora 23:03
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori