Ronaldo: Më mungon Madridi
Por një moment special ishte me disa fëmijë, ku secili prej tyre kishte veshur një fanellë ku ka luajtur Ronaldo dhe i bën pyetje goxha provokuese.

Gonzalo, ashtu siç quhet djaloshi, kishte veshur fanellën e Ronaldos me numrin 7 të Manchester United dhe kishte një pyetje interesante për portugezin.

"A të mungon Manchesteri apo Madridi?", pyeti ai.

"Më mungojnë të dyja, por më shumë nga ngjarjet e mia gjatë jetës, Madridi. Fëmijët e mi lindën këtu dhe takova të dashurën time, kështu që më mungon Madridi më shumë" u përgjigj Ronaldo.
Shtuar më 29/07/2019, ora 23:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori