Ronaldo merr fronin, lë pas këngëtaren në Instagram
Cristiano Ronaldo është padyshim futbollisti më i përfolur në botën e futbollit.

Portugezi është një personalitet me famë botërore, si në fushën e gjelbër dhe jashtë saj.

Ai tani është personi më i ndjekur në rrjetin social Instagram me 144 milionë duke kaluar kështu këngëtaren Selena Gomez. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori