Ronaldo: Messin dhe Nouerin do doja ti kisha me një ekip
Përpara se të zhvillohet ceremonia për dhënien e trofeut "Topi i Artë", Cristiano Ronaldo, Lionel Messi dhe Manuel Neuer po iu përgjigjen pyetjeve të gazetarëve.

Ronaldo tha se do të donte ti kishte në një skuadër Messin dhe Nouerin, pavarësisht se i ka kundërhstar për trofeun.

"Do të ishte një gjë e shkëlqyer nëse unë, Neueri dhe Messi do të ishim pjesë e një skuadre. Dua që këta dy rivalë të sotëm të bashkohen me skuadrën time", tha Ronaldo./albeu.com/

Shtuar më 12/01/2015, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori