Ronaldo “molla e sherrit” në ndarjen e Raffaella Ficco-s (FOTO LAJM)

rafaella
Modelja seksi, Raffaela Fico i doli në mbrojtje pak më parë yllit portugez Cristiano Ronaldo kur ky i fundit akuzohej për përdhunim. Kujtojmë Ronaldo ka qenë dikur në një lidhje intime me Raffaellan.

Pas mbrojtjes që i bëri Ronaldos, kësaj të fundit i’u hapën telashet pasi mësohet se është ndare nga partneri Alessandro Moggi. Vetëm pak kohë më parë, Fico dhe Moggi u fotografuan duke shkërmbyer puthje dhe përqafime në Mykonos dhe Capri. U përfol shumë për një martesë mes tyre, por Ronaldo u bë shkaktari i kësaj ndarjeje. /albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori