Ronaldo mund Messin, ja 11 makinat më të shtrenjta të futbollistëve (FOTO LAJM)

11. Nani - Lamborghini Gallardo LP 550-2 - 155 mijë €

Të suksesshëm në fushat e lojës, por edhe shumë të famshëm jashtë saj. Futbollistë të ndryshëm të mëdhenj që përfitojnë shifra të frikshme nga kontratat e tyre, jo pak shpenzime bëjnë edhe për të kënaqur dëshirat e tyre me makinat e modeleve të fundit.

Cristiano Ronaldo padyshim është "mbreti" në këtë fushë, pasi portugezi për momentin ka dy makinat më të shtrenjtafutbollistëve. Më lart portali "Albeu" ju sjell listën e futbollistëve dhe makinat që kanë blerë. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2016, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori