Ronaldo ndjen mungesën e Alex Ferguson
Cristiano Ronaldo ndjen mungesën ish-trajnerit të tij e Sir Alex Ferguson. Tre vjet pas largimit, portugezi e ka shprehur edhe më parë se ruan raporte të mira me Ferguson.

“Eshtë njeri fantastik. Më ka mësuar shumë gjëra. Siç kam thënë edhe më parë, ai është si një baba për futbollin. E ndjej mungesën e tij dhe të raporteve që kisha me të ”, tha Ronaldo për “The Sun”. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2012, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori