Ronaldo: Nuk ishte një vit i lumtur për mua
Syperylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, nuk ka mundur ta fsheh zhgënjimin e këtij sezoni edhe pse është shpallur golashënuesi më i mirë në historinë e La Ligas me gjithsej 40 gola.

"Nuk jam 100% i kënaqur ngaqë dëshiroja La Ligan dhe Ligën e Kampioneve", u shpreh sulmuesi i Manchester United.

Ai gjithashtu është shprehur se i uron ish-skuadrës së tij suksese në finalen e Ligës së Kampioneve. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2011, ora 19:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori