Ronaldo nuk ka vendosur asgjë për të ardhmen
Ronaldo ka thënë se për momentin është i lumtur te Real Madridi, por nuk e di se cila do të jetë e ardhmja e tij.

“Për momentin jam i lumtur duke luajtur për Real Madrdin por nuk e di çfarë do të ndodhë me të ardhmen time. Duhet ta zgjedhë rrugën që më bën të lumtur”, tha portugezi. Manchester United dhe PSG janë skuadrat e interesuara për Ronaldon./albeu.com/
Shtuar më 01/11/2015, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori