Ronaldo ofendon rëndë tifozët: "Bir k***" (VIDEO)
Një pjesë e parë e përgjumur nga Reali, por dhe nga Ronaldo, i cili nuk po gjente dot kontaktin me topin. Në minutën e 23-të stadiumi vërshëllen Cristiano Ronaldon, pasi ky i fundi humbi një top.

Reagimi i portugezit ishte mjaft i ashpër duke ofenduar tifozët.
“Hijos de puta”, ka thënë Ronaldo në gjuhën spanjolle që do të thotë “bir k***”, shkruan "Sport.es".

Një ofendim shumë i rëndë ky për tifozët të cilët nuk do t’ia falin portugezit me siguri këtë veprim.

Shtuar më 30/01/2017, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori