Ronaldo: Pas kësaj nate magjike do konfirmoj të ardhmen time
Pëlqej
Cristiano Ronaldo tha se për të ardhmen do të flasë më vonë, sepse për momentin është i lumtur për fitimin e titullit të UEFA Champions League.

“Ne do të flasim për të ardhmen, ka qenë shumë periudhë e bukur në Real Madrid, do të jap përgjigje në ditët në vijim. Kam shijuar këtë moment me shokët e ekipit tim, gjëja e rëndësishme është se kemi bërë histori, falë të gjithë tifozëve”, tha Ronaldo pas ndeshjes.

Ronaldo gjithashtu është golashënuesi më i mirë në Champions League, lojtari me më së shumti ndeshje të fituara, më së shumti gola për një vit dhe me 5 tituj. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori