Ronaldo pas një muaji do të fillojë të luajë
Albeu.com
Ish-lojtari i Milanit, për momentin është duke u stërvitur me Flamengon dhe përpiqet të rikthehet në formë të plotë. “Mendojmë se për një muaj, Ronaldo do të fillojë të luajë ndeshje”, ka thënë mjeku i brazilianit.Fizioterapeuti i yllin brazilian, Ronaldos, thotë se sulmuesi është tërësisht i shëruar nga lëndimi në gju dhe do të mund të luaj pas një muaji.
Ish-lojtari i Milanit, për momentin është duke u stërvitur me Flamengon dhe përpiqet të rikthehet në formë të plotë. “Mendojmë se për një muaj, Ronaldo do të fillojë të luajë ndeshje”, ka thënë mjeku i brazilianit.

Ai po ashtu ka zbuluar se Ronaldo do të angazhohet për Flamengon sikur të jetë lojtar i klubit.

Pas ndërprerjes së marrëveshjes me Milanin, Ronaldo është i lirë dhe mund të nënshkruajë për cilindo ekip. Flamengo dhe Manchester City janë dy ekipet të cilat kanë shprehur interesim për sulmuesin.
Shtuar më 07/10/2008, ora 14:17
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori