Ronaldo pranon të dëshmojë mbi akuzat për përdhunim
Pëlqej
Ylli portugez Cristiano Ronaldo mund të japë versionin e tij në lidhje mbi akuzat për përdhumin që i është bërë nga modelja amerikane, Kathryn Mayorga në vitin 2009.

Ylli portugez nuk do të fluturojë për në Las Vegas për shkak të axhendës së ngjeshur me Juventusin, por do të merret në pyejte përmes një video-konferencë. Megjithë këto akuza, Cristiano Ronaldo vijon punën normalisht dhe është tepër i impenjuar në fushën e lojës.

Nuk përjashtohet mundësia që të dëshmojnë edhe personat që kanë qenë shoqërues të Cristiano Ronaldos në një prej hoteleve të Las Vegasit në vitin 2009. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori