Ronaldo rrëfen takimin me Griezmann: Më tha të urrej
Cristiano Ronaldo gjatë fundjavës u bë protagonist në derbi, ndërkohë që të gjithë tashmë flasin për të. Ylli portugez ka në një intervistë për "Francë Football" ka rrëfyer edhe një takim me Griezmann që ka patur pas finales së "Euro 2016".

“Ishte gallatë, sepse direkt pas finales kur isha me pushime në Majemi, takohem rastësisht me Antoine në një restorant ndërsa ai darkonte me të fejuarën e tij. Ai erdhi tek tavolina ime dhe me shaka më tha: Cristianourrej”, u shpreh ai për gazetën franceze.

Ronaldo në fakt e mundi dy herë Griezmann në sezonin e fudnit, në finalen e Championsit dhe atë të Europianit.

Shtuar më 22/11/2016, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori