Ronaldo sërish pozitiv me Covid-19, shuhen shpresat për ndeshjen me Barcelonën
Cristiano Ronaldo nuk do të jetë i gatshëm të luaj në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve kundër Barcelonës.

Sulmuesi i Juventusit ka rezultuar përsëri pozitiv me Covid-19 dhe tashmë është e konfirmuar që do të mungoj në ndeshjen ndaj rivalit të tij, Lionel Messi.

Në rregullin e UEFA-së, lojtari duhet të dëshmoj se është negativ me një tampon së paku shtatë ditë para ndeshjes.
Shtuar më 22/10/2020, ora 14:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori