Ronaldo shënoi por Granada fitoi (VIDEO)
Granada i ka rezervuar një surprizë të hidhur mbretërve të Real Madrid, duke i kthyer pa asnjë pikë nga kjo ndeshje. Takimi i sotëm mes Granadës dhe Real Madridit ka përfunduar me rezultat 1-0 për vendasit, ndërsa kjo është humbja e pestë e Realit këtë sezon.

Goli i vetëm i takimit ishte autogoli i Cristiano Ronaldos i cili i fali vendasve tre pikë.

Pas javës së 22-të, Real Madridi ngelet në kuotën e 43 pikëve, 15 pikë më pak se lideri Barcelona e cila të dielën përballet me Valencian në Mestalla. /albeu.com/

Klikoni për të parë rënditjen aktuale në La liga
Shtuar më 02/02/2013, ora 23:51
Jose Maurinho fucck
e Dielë 3 Shkurt 2013, Ora 02:12
athu a ju ka tregu ronaldo te qaj treningu qe e kish bo me tri ket stil qysh jepet autogol , garant e paska lon per sonte,,,
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori