Ronaldo shënon gol në stërvitje, e gjithë stafi qesh me portugezin (VIDEO)

Cristiano Ronaldo ishte i pezulluar për ndeshjen e Juventusit kundër Young Boys, të cilën e fituan me rezultatin 3-0.

Por ylli portugez është kthyer i motivuar sot në stërvitje te Zonja e Vjetër.

Ai shënoi një gol të bukur, por në fund i gjithë stafi ka qeshur me festimin e tij si dhe e kanë duartrolitur. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2018, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori