Ronaldo shënon nga penalltia, Real Madrid barazon gjithçka ndaj PSG (VIDEO)

Pëlqej
Real Madrid ka barazuar rezultatin ndaj Paris Saint-Germain në "Santiago Bernabeu".

Autori i golit ë ylli portugez, Cristiano Ronaldo, që shënon nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 45'-të.

Ndeshja po luhet dhe janë sekondat e fundit të pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 21:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori