E FUNDIT/ Tronditet Librazhdi, 24-vjeçari gjendet i vdekur në banesë
Ronaldo sonte kërkon rekordin historik
Reali dhe tifozët karikohen shumë nga forma aktuale e Ronaldo.

CR7 u lapushim në fundjavë në mënyrë që të jetë sa më i freskët për Bayernin e Munichut. Ylli portugez ka 9 ndeshje që gjen golin në shtëpinë e tij dhe sytë e tifozëve janë drejtuar pikërisht nga ai.

Për më tepër, mbrëmjen e sotme portugezi do të kërkojë fitoren e 100-të në Ligën e Kampioneve. Në Mynich arriti fitoren e 99-të, duke kaluar Casillasin, ndërsa sot do të synojë një shifër jubilare. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2018, ora 17:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori