Ronaldo thyen një tjetër rekord
Ronaldo ka thyer një tjetër rekord me golin e parë të shënuar ndaj Spanjës.

Ai është bërë lojtari i vetëm që ka shënuar gol në tetë kometicione madhore, (Botëror, Europian, dhe Kupa e Amerikës).

Ronaldo ka shënuar respektivisht në katër Europiane dhe katër Botërore.

Shtuar më 15/06/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori