Ronaldo tmerron Juventusin del nga fusha i dëmtuar (VIDEO)


Juventus mban frymën. Cristiano Ronaldo ka dalë nga fusha i dëmtuar.

Gjatë ndeshjes së Portugalisë me Serbinë, sulmuesi i Juventus është detyruar të largohet nga loja në minutën e 30-të.

Shkak me sa duket ka qenë një tërheqje muskulore e pësuar në kofshën e majtë. Tifozët e Juves shpresojnë që të mos jetë diçka serioze dhe ai të rikthehet sa më shpejt në fushë pasi bardhezinjtë kanë shumë nevojë për të.
Shtuar më 25/03/2019, ora 21:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori